Pošta pro děti

Zpracovávám

Ochrana soukromí


Ochrana osobních údajů
Veškeré informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. Poskytnutím údajů v objednávkách zákazník dává souhlas k jejich uchování fyz. osobou Andreou Růžičkovou, a to po dobu do odvolání jeho souhlasu. Veškeré údaje získané od zákazníků slouží výhradně pro zpracování objednávek, vnitřní potřebu a nejsou poskytovány třetím stranám.


Pravidla a podmínky použití
Veškeré materiály publikované na stránkách www.postaprodeti.cz jsou chráněny autorským zákonem 121/2000 Sb. Žádná část webových stránek nesmí být kopírována a zpřístupněna veřejnosti bez písemného souhlasu majitele. Výjimku tvoří sekce „zdarma“ nebo „zdarma ke stažení“ a tisk jakékoliv stránky k osobnímu nahlédnutí.
Nepovolené kopírování textů a to i jejich částí bez písemného svolení autora, je závažným porušením autorských práv a je po právní stránce trestné!
 


Obsah webových stránek může být kdykoliv změněn. 


Máte-li dotaz nebo připomínku, týkající se pravidel, podmínek či ustanovení na našich www stránkách obraťte se prosím na email:  andrea(zavináč)postaprodeti.cz  

 


Umístění odkazu, doporučení nebo baneru
Pokud se Vám líbí produkty a služby nabízené na tomto webu, lze umístit na vlastní webové stránky nebo stránky, kde je to dovoleno (např. fóra) odkaz www.postaprodeti.cz, popř. osobní doporučení.